logo
Create the Best Marketing Strategy for Your Company Today!

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
We are ready to help!

1-407-383-8180

Orlando, Florida

Top

Překlad dokumentů v kombinaci čeština-angličtina a naopak | Czech Translation

Překlad dokumentů v kombinaci čeština-angličtina a naopak | Czech Translation

Astrological clock in Prague, Czech Republic Orloj_pragueorlojhzenilcDoklady typu rodný list, vysvědčení, řidičský průkaz, či lékařské záznamy často vyžadují překlad do angličtiny. Naši profesionální překladatelé s přesností přeloží vaše doklady do angličtiny a ověří překlad v souladu s místními předpisy.
Naši překladatelé pracovali úspěšně na překladech pro vládu, soudní systémy, obchodní vyjednávání a smlouvy, skupiny zabývající se rizikovým a rozvojovým kapitálem, firemní webové stránky a mnoho dalších. S námi mate zajištěno, že vaše doklady budou díky profesionálním zkušenostem našich překladatelů přeloženy spolehlivě a přesně.
Pro začátek je potřeba, aby jste nám zaslali doklady k náhledu. Po jejich posouzení vás budeme ihned kontaktovat s návrhem ceny za překlad, většinou kolem 50 USD za stránku. Pokud cenu odsouhlasíte, můžete zaplatit elektronickou formou (překlady vám nebudou zaslány dokud neobdržíme platbu).
Dokumenty je možné zaslat třemi způsoby: on-line, faxem, nebo poštou.

  • On-line: Vyplňte on-line formulář a připojte naskenovaný dokument pomocí tlačítka k natažení souboru obsaženého ve formuláři.
  • Fax: Doporučujeme nejprve vyplnit objednávkový formulář, a pak odfaxovat váš doklad na číslo 866-587-8971. Žádáme vás o vyplnění formuláře, který obsahuje veškeré podrobnosti a kontaktní informace týkající se překládaného dokumentu.
  • Pošta: Zašlete prosím váš doklad na naši poštovní adresu a uveďte vaše jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu, na které jste k zastižení pro komunikaci ohledně vaší zakázky.

English Version

Share
No Comments

Post a Comment

Updated: Author: Natalya Illarionova |  Date Updated: August 6, 2009

Překlad dokumentů v kombinaci čeština-angličtina a naopak | Czech Translation